6.7 C
London
Sobota, 3 prosince, 2022

Dovolená v Česku může být i lowcost. Poradíme vám, jak při ubytování v penzionu ušetřit

Pokud hledáte místo, kde si pořádně odpočinete, nebudete muset cestovat příliš dlouho a daleko, skvěle se dorozumíte a neutratíte za skvělou péči majlant, zvolte lázeňské penziony na jižní Moravě. Je zde krásně, potkáte tady velmi příjemné lidi, změníte prostředí, necháte se opečovávat, budete na dosah rodině, což je důležité pro spoustu matek… Zůstat během dovolené „doma“ a vychutnat si přitom luxusní dovolenou je možné. Stačí vědět kde.

Vzhůru na jižní Moravu

Penziony na jižní Moravě, to mohou být penziony a ubytování na Lednicko – Valticku a v Podyjí. Každoročně zde směruje spousta návštěvníků, protože je zde skutečně krásně. Potěší vás příroda, čisté okolí, do detailů opečovávaný areál Lednice, Valtic i celého Podyjí. Pokud jste zde zatím nebyli, budete nadšeni. Také bohatá nabídka restaurací, hospůdek a dalších gastronomických zařízení nejen pro návštěvníky vás potěší.

Mezi oblíbené penziony na jižní Moravě patří např. N48 Valtberg, což je rekreační resort nabízející ubytování vinařského městečka Valtice. Najdete jej u zámku ve zrekonstruovaném viničném domě se sklepy ze 17. století.

Také Penzion Kormorán ve Vranově nad Dyjí se vám bude líbit. Najdete jej uprostřed zeleně národního parku Podyjí, ubytování je pohodlné, využít můžete velké travnaté plochy ideální na míčové hry i odpočinek…

Chcete spíše do východních Čech?

Také ve východních Čechách je co objevovat a je tady skvěle. Penziony ve východních Čechách jsou různorodé, vyberete si, ať už jedete ve dvou jako senioři či jako mladý, čerstvý pár, parta přátel nebo rodina s dětmi. Velmi dobře hodnocený je penzion Pastviny v podhůří Orlických hor. Nedaleko penzionu je vodní nádrž Pastviny, ideální pro letní rekreaci.

Kompletní nabídku najdete na penzion.cz.

- Komerční sdělení -aktuality

Nejnovější články

- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Advertisement -PR článek