6.1 C
London
Sobota, 3 prosince, 2022

Let balonem je zážitkem na celý život

Letět balonem! Kdo by to nechtěl vyzkoušet? Napadá vás někdy, jak romantický a perfektní zážitek to musí být, proletět se volně nad krajinou balonem? Tento pocit můžete zažít na vlastní kůži vy i vaši blízcí. Pokud chcete využít let balónem levně, je dobré uplatnit nějaký šikovný dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem. Lety balónem jsou jednou z věcí, které by měl za život vyzkoušet alespoň jednou každý z nás.

Let balonem od začátku do konce

Na celém dobrodružství je asi nejzajímavější, že se stanete jeho hlavním účastníkem. Na smluveném místě, obvykle na nějaké louce, bude připraven ukotvený cestovní koš a provozovatelé letu teprve vaším příjezdem započnou stavění balónu. Vše tak prožijete úplně od začátku. Obrovská plachta bude plněna studeným a horkým vzduchem, až se dostane do své svislé polohy a umožní vám nástup na palubu. Spolu s pilotem pak pomaličku začnete stoupat nad terén. Po odpoutání lana můžete vystoupat do výše až 800 metrů nebo klouzat vzduchem těsně nad špičkami stromů. Klidný let, nyní již bez hřmotného hluku hořáků a intenzivní zážitek, dotek přirozeného vzduchu a výhledy, které nikdo jiný neuvidí tak, jak právě vy, i to je to, na co se můžete těšit.

Navštivte známá i neznámá místa

Vyhlídkové lety balónem vás dopraví na místa, která byste běžně nenavštívili. K dokonalému výhledu může sloužit i dalekohled, který je pro vás k dispozici. Žádné obavy pak rozhodně nemusíte mít ani z přistání. Zkušení piloti zajistí bezpečné dosednutí na zem, a pokud budete chtít, můžete sledovat i balení letounu až do úplného konce. Po celou dobu je možné pořizovat obrazový záznam – fotit a natáčet jak je libo. Vyhlídkový let balonem můžete prožít i nad plochou Konopiště, Posázaví nebo u oblíbeného hradu Karlštejn. Ale klidně buďte náročnější a objednejte si let balonem nad Prahou nebo přes nádherný Český ráj. Všude je krásně a z ptačího pohledu vůbec nejkrásněji.

https://www.youtube.com/watch?v=aLf0rF7-_AA
- Komerční sdělení -aktuality

Nejnovější články

- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Advertisement -PR článek